KP: Jiskra HB A – TJ Žďár n.Sáz. 4-4

Výsledek našeho “A” ve 3.kole KP

Jiskra Havlíčkův Brod A    TJ Žďár nad Sázavou A 
Vala Filip H Z  2108 1 0 2073 Večeřa Pavel K Z 
Veselý Vítek Z  2121 1 0 2044 Hámorník Jozef C Z 
Vincze Roman Z  2125 1 0 1977 Celý Jaroslav Z 
Linhart Jaroslav Z  1769 ½ ½ 1987 Siebenbürger Vlastimil Z 
Holata Miroslav Z  1667 ½ ½ 1944 Svoboda Ivo Z 
Dlasek Ján Z  1633 0 1 1805 Petr Luboš ZK
Havelka Vladislav 1422 0 1 1787 Bílek Roman
Žáček Radim 0 0 1 1635 Fišar Josef
  4 4  

Tabulka KP družstev po 3. kole

P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 Caissa Třebíč A   3 2 1 0 7 13.5 11
2 Gambit Jihlava B   3 1 2 0 5 13.5 9
3 Jiskra Havlíčkův Brod A   3 1 2 0 5 12.5 10
4 Jiskra Humpolec A   3 1 1 1 4 11.5 10
5 Spartak Pelhřimov A   3 1 1 1 4 11.5 8
6 TJ Žďár nad Sázavou A   2 1 1 0 4 8.5 6
7 Spartak Velké Meziříčí   3 0 1 2 1 10.5 7
8 ŠK Světlá nad Sázavou A   2 0 1 1 1 7.5 4
9 TJ Náměšť nad Oslavou B   2 0 0 2 0 7.0 6

Mikulášský turnaj mládeže 2.turnaj LVM

Šachový oddíl  TJ Žďár nad Sázavou

ve spolupráci s Active – SVČ Žďár n. Sáz.

pořádá  tradiční

 

Mikulášský turnaj mládeže

hraný zároveň jako 2.turnaj Ligy Vysočiny mládeže 2022/2023

Propozice:

Účast:              Hráči a hráčky   narození v roce 2007 a mladší,

registrovaní v Šachovém svazu ČR  i neregistrovaní

Termín: Sobota  3.12.2022 

Místo: Sokolovna, Doležalovo nám.528/3, Žďár nad Sázavou, deset minut chůze od vlakového i autobusového nádraží.

Ředitel turnaje:  Josef Fišar st. tel.:731285780,  e-mail:  josef.fisar.st@post.cz

Hrací systém:    Soutěž jednotlivců, dva samostatné turnaje, sloučené dle kategorií, závěrečné vyhodnocení dle kategorií.

                        M-turnaj   švýcarský systém na 8 kol,  2×15 minut + přídavek 5 sekund za tah

H08, D08   – chlapci, dívky narozeni 2015 a mladší

H10, D10 – chlapci, dívky narozeni 2013 a 2014

S-turnaj    švýcarský systém na 6 kol,  2×20 minut + přídavek 5 sekund za tah

                        H12, D12 – chlapci, dívky narozeni 2011 a mladší

H14, D14 – chlapci, dívky narozeni 2009 a 2010

H16, D16 – chlapci, dívky narozeni 2007 a 2008

                        V případě nízkého počtu hráčů v některém turnaji se bude hrát jeden společný turnaj

Přihlášky:         Do 29.11.2022  řediteli turnaje (e-mailem, telefonem)

Startovné:        100,- Kč za jednoho hráče,  vybírá se při prezentaci

Zahájení:          Prezentace  8.00 – 8.50 hod,   1.kolo  začíná v 9.10 hod.

Ceny:               Věcné pro většinu účastníků, putovní pohár pro celkového vítěze S-turnaje. Jednotlivé kategorie budou vyhodnoceny zvlášť.            

 Hrací materiál:Účastníci si dovezou jednu šachovou soupravu a jedny funkční digitální šachové hodiny na každého lichého hráče.

Omezený počet šachového materiálu lze zapůjčit po předchozí domluvě u pořadatele v ceně 50,-Kč  za jednu šachovou soupravu a jedny šachové hodiny.

 Poznámky:        Turnaj je součástí cyklu turnajů Liga Vysočiny mládeže v rapid šachu.

Každého hráče, nebo skupinu hráčů musí doprovázet osoba starší 18-ti let, která za něj, nebo za ně, zodpovídá během celého turnaje.

Všichni účastníci si dovezou přezůvky – povinné přezouvání pro hráče i doprovod.

                        Během turnaje bude k dispozici občerstvení.

Předpokládané ukončení do 15.10 hod.

Pořadatel si vyhrazuje právo úpravy propozic před začátkem turnaje.

Doprovodný turnaj: pro doprovod hráčů proběhne malý šachový turnaj v rozsahu dle dohody na místě

 Těšíme se na setkání s Vámi a Vašimi mladými hráči

Akce je přístupná dle aktuálních opatření COVID-19, platných ke dni konání.

Fišar Josef st.

3.kolo Regionální soutěže družstev

GAMBIT Jihlava “E” – JISKRA Havlíčkův Brod “B”  2:3

Ke třetímu kolu zajíždělo naše “B” do Jihlavy pod vedením kapitána týmu Igora Domkáře.

Vítězné body zaznamenali: Jiří Havel, Vladislav Havelka a Vítek Fencl.

Gambit Jihlava E   Jiskra Havlíčův Brod B
Pejcha Ivoš Z  1127 0 1 1438 Havel Jiří Z 
Vondra Filip H Z  1099 0 1 1422 Havelka Vladislav Z 
Kovařík Vít Z  1193 1 0 1308 Domkář Igor K Z 
Brychta David Z  1137 1 0 0 Žáček Radim Z 
Brychta Adam Z  1037 0 1 1155 Fencl Vítek
  2 3  
Domácí 3.kolo Hosté
Gambit Jihlava E 2 3 Jiskra Havlíčův Brod B
ŠK Světlá nad Sázavou ½ SŠK Cejle B
Sokol Oudoleň 0 0  volno
     
P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 Sokol Oudoleň   2 2 0 0 6 8.0 7
2 Jiskra Havlíčův Brod B   3 2 0 1 6 6.0 6
3 SŠK Cejle B   2 1 0 1 3 6.5 5
4 Gambit Jihlava E   2 1 0 1 3 5.5 5
5 ŠK Světlá nad Sázavou   3 0 0 3 0 4.0 3