Měsíční archív: Únor 2019

V KS družstev Jiskra “B” přesvědčivým vítězem

Posledním, 9. kolem, které jsme zakončili v Cejli, skončila Krajská soutěž družstev, náš tým v celé soutěži nezaváhal a zvítězil ve všech utkáních! Poděkování patří všem hráčům, včetně kapitánu Martinu Hrančíkovi. Jak se jednotlivý hráči podíleli na výsledku, ukazuje tabulka. Stoprocentní účast Roman Vincze, osm partií odehráli Jarda Linhart a Vláďa Havelka.

  Konečné pořadí                
                   
  Poř. Družstvo Part. + = Body Skóre Výhry
  1 ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 9 9 0 0 27 51 38
  2 ŠK Světlá nad Sázavou B 9 6 1 2 19 43½ 29
  3 TJ Jiskra Humpolec B 9 6 1 2 19 37½ 28
  4 TJ Spartak Velká Bíteš 9 5 1 3 16 40 28
  5 TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 9 4 1 4 13 37 25
  6 SŠK Cejle 9 2 3 4 9 35 23
  7 Spartak Pelhřimov B 9 3 0 6 9 28½ 17
  8 ŠK Caissa Třebíč C 9 2 1 6 7 29 18
  9 Gambit Jihlava C 9 2 0 7 6 34 19
  10 Gambit Jihlava D 9 2 0 7 6 24½ 14

ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Body %
1. Vincze Roman V Z 2097 2097 1 1 1 1 ½ ½ 1 ½ 1 7 ½ 83%
2. Provazník Ivo V Z 1873 1815 ½ ½     1 ½   ½   3 60%
3. Podrázská Zuzana V Z 1761 1753 1 ½ ½       ½ 1   3 ½ 70%
4. Linhart Jaroslav Z 1733 1753 1 1 ½ ½ 1 ½   1 ½ 6 75%
5. Holata Miroslav Z 1711 1728                   0  
6. Dlasek Ján C 0 1660     ½ ½ ½   1   1 3 ½ 70%
7. Brož David Z 1646 0     ½ ½ 1     1   3 75%
8. Mottl Jan Z 1572 1565 ½ 1   ½     1 1   4 80%
9. Hrančík Martin Z 1539 1444 0   0   0   1   ½ 1 ½ 30%
10. Paulík Václav V 1817 1836       1   ½     1 2 ½ 83%
11. Brodina Karel   1930 1911                   0  
12. Pibil Tomáš   1531 1533                   0  
13. Nimmertondl Petr   1512 1484 1 1 ½     ½ 1   1 5 83%
14. Havel Jiří   1385 0       1 0 1 1 ½ 0 3 ½ 58%
15. Havelka Vladislav   1371 0 1 0 1 1 1 1   1 1 7 88%
16. Melichar Jaroslav   1382 0   0         1     1 50%
17. Hyrš Martin   1288 0           0       0 0%
18. Němec Tomáš   1174 0                   0  
19. Koumar Tomáš   1104 0                   0  
20. Fencl Vítek   1085 0                   0  
          6 5 4 ½ 6 5 4 ½ 7 ½ 6 ½ 6 51 71%

KS: SŠK Cejle – Jiskra HB B 2-6

I v posledním utkání soutěže jsme zvítězili – takže 1.místo v KS (9 vítězství, 0 remíz, 0 porážek).

Dnešní utkání:
Karban – Vincze 0-1
Cháb – Linhart remis
Cvach – Dlasek 0-1
Vondra – Hrančík remis
Sobotka – Paulík 0-1
Španěl – Nimmertondl 0-1
Nepraš – Havel 1-0
Lízal – Havelka 0-1

O pohár TJ Jiskra HB – 7. turnaj

http://chess-results.com/tnr406873.aspx?lan=5&art=1

Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2 
1 1   VINCZE Roman CZE 2097 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 6,5 18,5 24,75
2 3   BROŽ Petr CZE 1844 Šachový klub Světlá nad Sázavou 6,5 18,0 24,25
3 2   POLANSKÝ Jiří CZE 1850 Gambit Jihlava 4,5 18,5 11,50
4 14   Dlasek Ján SR 0   4,0 20,5 11,50
5 5   ZEDNÍČEK Filip CZE 1587 Gambit Jihlava 4,0 19,0 15,25
6 12   PAVLIŠ Matěj CZE 1064 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4,0 14,5 8,00
7 10   DOMKÁŘ Igor CZE 1358 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3,5 15,0 7,00
8 6   HAVEL Jiří CZE 1550 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3,0 22,0 8,25
9 4   TRČKA Bohdan CZE 1602 ŠK Praha-Smíchov 3,0 21,5 9,00
10 7   HAVELKA Vladislav CZE 1542 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 3,0 18,0 7,00
11 8   HRANČÍK Martin CZE 1511 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2,0 15,5 2,50
12 9   MAREK Aleš CZE 1473 Gambit Jihlava 2,0 14,0 2,00
  11   KOCMAN Patrik CZE 1338 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 2,0 14,0 2,00
14 13   Radouš Mirek CZE 1000   1,0 13,0 0,50

Průběžné pořadí seriálu po 7. turnaji:

O pohár Šachového klubu TJ Jiskra HB celkově 2018-19

KP, KS a RSZ tabulky před posledním kolem

KP

P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 TJ Žďár nad Sázavou A   8 7 1 0 22 44.5 34
2 Gambit Jihlava A   8 6 1 1 19 41.0 23
3 ŠK Caissa Třebíč B   8 5 2 1 17 36.5 25
4 ŠK Světlá nad Sázavou A   8 5 0 3 15 36.0 24
5 ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod A   8 4 2 2 14 38.5 27
6 Spartak Velké Meziříčí A   8 2 3 3 9 30.5 17
7 ŠK TJ Jiskra Humpolec A   8 3 0 5 9 24.0 16
8 Spartak Pelhřimov A   8 2 1 5 7 28.5 13
9 Gambit Jihlava B   8 1 0 7 3 25.5 13
10 TJ Žďár nad Sázavou B   8 0 0 8 0 15.0 7
                   

Krajská soutěž:

P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B   8 8 0 0 24 45.0 33
2 TJ Jiskra Humpolec B   8 6 0 2 18 33.5 24
3 ŠK Světlá nad Sázavou B   8 5 1 2 16 38.5 26
4 TJ Spartak Velká Bíteš   8 5 0 3 15 36.0 24
5 TJ Žďár nad Sázavou z.s.C   8 3 1 4 10 32.0 22
6 SŠK Cejle   8 2 3 3 9 33.0 22
7 ŠK Caissa Třebíč C   8 2 1 5 7 26.0 17
8 Gambit Jihlava C   8 2 0 6 6 30.5 17
9 Spartak Pelhřimov B   8 2 0 6 6 24.0 14
10 Gambit Jihlava D   8 2 0 6 6 21.5 13
                   

Regionální soutěž – ZÁPAD

P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 ŠK Světlá nad Sázavou D   7 6 0 1 18 25.0 22
2 ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod D   7 5 1 1 16 22.0 18
3 ŠK Světlá nad Sázavou C   7 4 2 1 14 22.0 20
4 ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod C   7 4 1 2 13 19.5 14
5 TJ Jiskra Humpolec C   7 3 1 3 10 18.5 16
6 Gambit Jihlava E   7 3 0 4 9 15.0 12
7 Gambit Jihlava F   8 2 0 6 6 18.5 16
8 SŠK Cejle B   7 1 1 5 4 12.0 6
9 ZŠ O. Březiny Jihlava   7 1 0 6 3 7.5 6