Author Archives: Václav Paulík

Doprovodný turnaj k MČR v rapid šachu Jihlava

Turnaj se uskutečnil  v sobotu 11.června, za účasti 31 hráčů všech kategorií, z našeho ŠK Jiskra HB : Romana Vinczeho – 3. místo a Tomáše Koumara – 12.místo

Konečné pořadí po 7 kolech

Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Klub/Místo Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 1   Brychta David CZE 2171 ŠK Gordic Jihlava 6,5 0,0 29,5 32,5
2 8   Lang Šimon CZE 1746 Šachový klub Světlá nad Sázavou 6,0 0,0 27,5 29,0
3 2   Vincze Roman CZE 2077 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 5,5 0,0 31,0 34,0
4 5   Pavlíček Robert CZE 1978 TJ Jiskra Humpolec 5,0 0,0 29,0 32,5
5 11   Zedníček Filip CZE 1611 Gambit Jihlava 5,0 0,0 25,0 26,5
6 7   Polanský Jiří CZE 1803 Gambit Jihlava 5,0 0,0 22,0 24,0
7 4   Brož Petr CZE 2000 TJ Sparta Kutná Hora 4,5 0,5 30,0 33,0
8 9   Kučera David CZE 1741 Gambit Jihlava 4,5 0,5 26,5 29,5
9 6   Starý Lukáš CZE 1871 Jiskra Heřmanův Městec 4,0 0,0 29,5 33,0
10 3 FM Švanda Pavel CZE 2010 ŠK Gordic Jihlava 4,0 0,0 27,0 30,0
11 10   Diviš Jan CZE 1673 Gambit Jihlava 4,0 0,0 25,0 26,0
12 14   Koumar Tomáš CZE 1459 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4,0 0,0 24,5 25,5
13 13   Stehlík Pavel CZE 1473 ŠK Bohemia Pardubice z.s. 4,0 0,0 23,0 24,5
14 21   Filip Ondřej CZE 0 Individuální člen 4,0 0,0 22,0 23,5
15 20   Burel Jiří CZE 0 Gambit Jihlava 4,0 0,0 21,0 22,0
16 15   Marek Aleš CZE 1444 Gambit Jihlava 3,5 0,5 22,0 24,5
17 18   Vondra Filip CZE 1232 Gambit Jihlava 3,5 0,5 22,0 23,0
18 16   Šorf Ivo CZE 1297 ŠK DDM Bystřice nad Perštejnem 3,0 0,0 25,0 26,5
19 27   Štafl Cyril CZE 0   3,0 0,0 22,5 23,5
20 17   Ptáček Vladimír CZE 1295 TJ Jiskra Humpolec 3,0 0,0 22,5 23,5
21 19   Filip Maxim CZE 1074 Unichess 3,0 0,0 21,0 22,5
22 12   Hlaváček Aleš CZE 1514 TJ Jiskra Humpolec 3,0 0,0 21,0 22,0
23 31   Vojtíšek Šimon CZE 0   3,0 0,0 19,5 20,5
24 30   Ulsbold Nandin CZE 0 ŠK AZ CENTRUM Havlíčkův Brod 3,0 0,0 18,5 20,0
25 24   Petrů Tobias CZE 0   3,0 0,0 17,0 18,0
26 25   Sobotka Ctibor CZE 0   2,0 0,0 18,0 19,5
27 22   Hroch Pavel CZE 0 Šachový klub Světlá nad Sázavou 2,0 0,0 17,5 19,0
28 28   Tomeš Dominik CZE 0 ŠK Sokol Klatovy 2,0 0,0 17,5 18,5
29 26   Staněk Bartoloměj CZE 0   2,0 0,0 17,0 18,5
30 23   Mauricová Ivana CZE 0 ŠK Spartak Čelákovice 2,0 0,0 17,0 18,0
31 29   Tykalová Eva CZE 0 ŠK Sokol Klatovy 1,0 0,0 19,0 20,5

 

KP mládeže Vysočiny 2022 konečné výsledky

Titul PŘEBORNÍKŮ Kraje Vysočina v šachu 2022 vybojovali ve Velké Bíteši 

ve dnech 4. – 5. června:

v kategorii H16 PAVLIŠ Matěj, v kategorii D14 Hana BÁRTOVÁ

Patrik KOCMAN a Tomáš KOUMAR 2. a 3. místo

Všem BLAHOPŘEJEME!

Konečné pořadí KP mládeže Vysočiny 2022

Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 1   Pavliš Matěj CZE 1623 7,0 0,0 31,5 38,0
2 3   Kocman Patrik CZE 1356 6,5 0,5 32,0 39,0
3 2   Koumar Tomáš CZE 1402 6,5 0,5 27,0 34,0
4 4   Stejskal Jakub CZE 1269 4,5 0,0 34,0 41,0
5 6   Bártová Hana CZE 1209 4,5 0,0 31,0 38,0
6 7   Vondra Filip CZE 1185 4,5 0,0 27,0 33,5
7 15   Vojtěch Ladislav CZE 0 4,5 0,0 26,5 33,5
8 11   Brychta David CZE 0 4,5 0,0 19,0 25,5
9 8   Šorf Filip CZE 1126 4,0 0,0 25,5 32,5
10 9   Brož Pavel CZE 1056 4,0 0,0 20,0 27,0
11 5   Kavanová Anežka CZE 1246 3,5 0,0 33,5 40,5
12 12   Kavanová Valentýna CZE 0 3,5 0,0 20,0 26,5
13 13   Macela Lukáš CZE 0 3,0 0,0 18,5 23,0
14 14   Nehybka Jakub CZE 0 2,0 0,0 20,5 25,0
15 16   Zezulová Sára CZE 0 1,5 0,0 21,0 25,5
16 10   Blažková Štěpánka CZE 0 0,0 0,0 23,0 29,5

http://chess-results.com/tnr642830.aspx?lan=5&art=4

 

image-222

LIGA mládeže JHB 2022 vyhodnocení

Vyhodnocení seriálu 11.turnajů mládeže v rapid šachu “LIGA mládeže JHB 2022”

Do celkového hodnocení se započítány body ze 6 nejúspěšnějších turnajů.


Kategorie – mladší žáci/žákyně ( ročník nar. 2011 a mladší ) :


1. místo : RATAJ Marek …….. 120 bodů

2. místo : KOZDERKA Filip……….. 112 bodů   

3. místo : ZDRAŽIL František  ……..98 bodů (nejmladší účastník LIGY)

Všichni tři obdrží pohár, diplom, věcnou cenu, dle propozic.

4. místo : KOZDERKA Jan – 91 bodů, 5. místo : KLEMENT Tomáš,

6. místo: JIRÁKOVÁ Klára – 66 bodů/ nejlepší dívka v kategorii – obdrží pohár, diplom, věcnou cenu/

7. místo: TECL Tomáš – 55 bodů

Za umístění na 4. – 7. místě a účast v minimálně 6 turnajích, obdrží věcnou cenu!

Žáci, kteří se umístili na 8. – 13. místě se zúčastnili pouze 1-2 turnajů, cenu neobdrží.

8. KAPLAN Richard, 9. ZBORTEK Josef, 10. SOBIERAJOVÁ Sára, 11. NOVOTNÁ Eva, 12. GADŽOR Mário

13. SLOVÁK Mario


Kategorie – starší žáci/žákyně (ročník 2007 – 2010)

1. místo : KOCMAN Patrik …………..  120 bodů

2. místo: KOUMAR Tomáš…………..   112 bodů

3. místo: BÁRTOVÁ Hana …………..     90 bodů (a nejlepší dívka)

Všichni tři obdrží pohár, diplom, věcnou cenu za pořadí.

Celkové pořadí na dalších místech:

4. PAVLIŠ Matěj, 5. HLAVÁČ Tomáš, 6. WASSERBAUER Kvído, 7. JIRÁK Vojtěch

Tito obdrží věcnou cenu.

Účastníci na 8. – 10. místě celkového pořadí nižší účast.

8. Sobieraj Gusta, 9. Celarová Adélka 10. Banda Filip

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Vyhodnocení ŠACHOVÉ LIGY 2022 – předání cen, se uskutečnilo

ve středu 8.června 2022 od 14,30 hodin v klubovně Sportovní haly!

 

Šachová liga mládeže vyvrcholila v Brodě