Category Archives: Mládež

KP mládeže Vysočiny 2022 konečné výsledky

Titul PŘEBORNÍKŮ Kraje Vysočina v šachu 2022 vybojovali ve Velké Bíteši 

ve dnech 4. – 5. června:

v kategorii H16 PAVLIŠ Matěj, v kategorii D14 Hana BÁRTOVÁ

Patrik KOCMAN a Tomáš KOUMAR 2. a 3. místo

Všem BLAHOPŘEJEME!

Konečné pořadí KP mládeže Vysočiny 2022

Poř. St.č.   Jméno FED Rtg Body  PH 1   PH 2   PH 3 
1 1   Pavliš Matěj CZE 1623 7,0 0,0 31,5 38,0
2 3   Kocman Patrik CZE 1356 6,5 0,5 32,0 39,0
3 2   Koumar Tomáš CZE 1402 6,5 0,5 27,0 34,0
4 4   Stejskal Jakub CZE 1269 4,5 0,0 34,0 41,0
5 6   Bártová Hana CZE 1209 4,5 0,0 31,0 38,0
6 7   Vondra Filip CZE 1185 4,5 0,0 27,0 33,5
7 15   Vojtěch Ladislav CZE 0 4,5 0,0 26,5 33,5
8 11   Brychta David CZE 0 4,5 0,0 19,0 25,5
9 8   Šorf Filip CZE 1126 4,0 0,0 25,5 32,5
10 9   Brož Pavel CZE 1056 4,0 0,0 20,0 27,0
11 5   Kavanová Anežka CZE 1246 3,5 0,0 33,5 40,5
12 12   Kavanová Valentýna CZE 0 3,5 0,0 20,0 26,5
13 13   Macela Lukáš CZE 0 3,0 0,0 18,5 23,0
14 14   Nehybka Jakub CZE 0 2,0 0,0 20,5 25,0
15 16   Zezulová Sára CZE 0 1,5 0,0 21,0 25,5
16 10   Blažková Štěpánka CZE 0 0,0 0,0 23,0 29,5

http://chess-results.com/tnr642830.aspx?lan=5&art=4

 

image-222

LIGA mládeže JHB 2022 vyhodnocení

Vyhodnocení seriálu 11.turnajů mládeže v rapid šachu “LIGA mládeže JHB 2022”

Do celkového hodnocení se započítány body ze 6 nejúspěšnějších turnajů.


Kategorie – mladší žáci/žákyně ( ročník nar. 2011 a mladší ) :


1. místo : RATAJ Marek …….. 120 bodů

2. místo : KOZDERKA Filip……….. 112 bodů   

3. místo : ZDRAŽIL František  ……..98 bodů (nejmladší účastník LIGY)

Všichni tři obdrží pohár, diplom, věcnou cenu, dle propozic.

4. místo : KOZDERKA Jan – 91 bodů, 5. místo : KLEMENT Tomáš,

6. místo: JIRÁKOVÁ Klára – 66 bodů/ nejlepší dívka v kategorii – obdrží pohár, diplom, věcnou cenu/

7. místo: TECL Tomáš – 55 bodů

Za umístění na 4. – 7. místě a účast v minimálně 6 turnajích, obdrží věcnou cenu!

Žáci, kteří se umístili na 8. – 13. místě se zúčastnili pouze 1-2 turnajů, cenu neobdrží.

8. KAPLAN Richard, 9. ZBORTEK Josef, 10. SOBIERAJOVÁ Sára, 11. NOVOTNÁ Eva, 12. GADŽOR Mário

13. SLOVÁK Mario


Kategorie – starší žáci/žákyně (ročník 2007 – 2010)

1. místo : KOCMAN Patrik …………..  120 bodů

2. místo: KOUMAR Tomáš…………..   112 bodů

3. místo: BÁRTOVÁ Hana …………..     90 bodů (a nejlepší dívka)

Všichni tři obdrží pohár, diplom, věcnou cenu za pořadí.

Celkové pořadí na dalších místech:

4. PAVLIŠ Matěj, 5. HLAVÁČ Tomáš, 6. WASSERBAUER Kvído, 7. JIRÁK Vojtěch

Tito obdrží věcnou cenu.

Účastníci na 8. – 10. místě celkového pořadí nižší účast.

8. Sobieraj Gusta, 9. Celarová Adélka 10. Banda Filip

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Vyhodnocení ŠACHOVÉ LIGY 2022 – předání cen, se uskutečnilo

ve středu 8.června 2022 od 14,30 hodin v klubovně Sportovní haly!

 

Šachová liga mládeže vyvrcholila v Brodě

 

INFORMACE -šachové akce v červnu 2022

4.6. – 5.6.  KP mládeže Vysočiny jednotlivců – KD Velká Bíteš

8.června od 14,30 hod.Vyhodnocení šachové LIGY mládeže(předání pohárů, diplomů, věcných cen), SH TJ

29.června od 8,30 hod. Turnaj šachových nadějí – žáci ZŠ Havl.Brodu a pozvaní,

                                          záštitu nad turnajem převzal starosta Havlíčkova Brodu Jan Tecl.

                                              

KP Vysočiny v rapid šachu mládeže 2022

V sobotu 21.5.2021 se ve Žďáru n/Sáz. uskutečnil Krajský přebor mládeže v rapid šachu

Z našeho ŠK Jiskra Havl.Brod se zúčastnilo : 6 chlapců a 1 děvče.

Titul Přebornice Kraje Vysočina v kategorii děvčat do 12 let, vybojovala ve Žďáru n/Sáz.

Zároveň si vybojovala účast na MČR mládeže D12, které se uskuteční v září 2022 v Harachově.

Hana BÁRTOVÁ

Druhé místo a stříbrnou medaili KP kategorie H14, vybojoval: Tomáš KOUMAR

Blahopřejeme Haničce a Tomášovi.

 

Uskutečnily se dva turnaje: MLADŠÍCH – H/D 10, H/D 12  http://chess-results.com/tnr638853.aspx?lan=5&art=1&rd=7

Pořadí v KP: (hráči registrovaní v ŠO, ŠK Kraje Vysočina:

 

 

                                                  STARŠÍ         – H/D, 14, 16  http://chess-results.com/tnr638854.aspx?lan=5&art=1&rd=7

   Věková skupina H16 – KP
Poř. Jméno             Rtg            Body
1. Zedníček Filip       1611             5½
2. Dejmek Tomáš      1290           5 0
3. Rybáček Martin    1445            5,0
4. Kocman Patrik 1457          4½
5. Zvolánek Tomáš    1267            4,0
12. Zelenka Adam      1345            3,0
15. Macela Lukáš         0                 2,0
18.  Doležal Pavel       1097            1,0


Věková skupina H14 – KP

 1. místo: Zezula Matěj 4,5 bodu, 2.místo: KOUMAR Tomáš 4,0 bodů 3.Vojtěch Ladislav 3,0 bodů, 4. Vondra Filip 2,0 body 5.Hlaváč Tomáš 1,0 bod.

Věková skupina H12 – KP

Umístění našich hráčů: 10. místo Kozderka Jan, 14. místo Jirák Vojtěch

Věková skupina H10 – KP

16. místo Kozderka Filip


První tři v kategoriích obdrželi medaili, diplom a věcnou cenu, všichni účastníci věcnou cenu.

Děkujeme za ochotu, pomoc Ing. Vítkovi Veselému a panu Miroslavu Jirákovi, za přepravu a dozor dětí na turnaj a tím umožnit se KP zúčastnit!