Category Archives: Krajská soutěž

KSV 19/20 závěrečná zpráva

Konečné pořadí                            
                             
Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body Skóre    
ŠK Světlá nad Sázavou B * 7 5 5 4 7 6 25 49,5    
TJ Spartak Velká Bíteš * 4 5 6 6 19 44,5    
ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1 4 * 5 6 19 40,5    
SŠK Cejle 3 3 * 5 5 4 5 16 38,5    
ŠK Caissa Třebíč B 2 3 * 5 6 7 15 39    
Gambit Jihlava C 3 3 * 4 4 4 6 12 35,5    
TJ Jiskra Humpolec B 4 4 3 4 * 4 10 34    
Spartak Pelhřimov B 3 3 2 4 * 7 30,5    
TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1 2 4 4 * 5 26,5    
Gambit Jihlava D 2 2 1 2 * 0 21,5    

Výsledky jednotlivců našeho družstva dle šachovnic:

3. ŠK Jiskra HB                                
Šach. Jméno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Partie % Rtg-Ø
1 Vincze Roman 2121 CZE 1 0 1 1 ½ 1 1 1 1 7,5 9 83,3 1845
2 Provazník Ivo 1868 CZE 0 ½ 1 0 ½ ½ 0   ½ 3 8 37,5 1785
3 Linhart Jaroslav 1760 CZE     1     0   1   2 3 66,7 1590
4 Podrázská Zuzana 1749 CZE   1   0     ½     1,5 3 50 1679
5 Holata Miroslav 1711 CZE 0 1 0   0         1 4 25 1596
6 Mottl Jan 1586 CZE   1 1           ½ 2,5 3 83,3 1516
7 Dlasek Ján 1666 SVK ½     0 1   0 0 ½ 2 6 33,3 1536
8 Hrančík Martin 1524 CZE 0           ½     0,5 2 25 1567
  Brož David 1633 CZE 1                 1 1 100 1499
  Paulík Václav 1809 CZE         1 ½       1,5 2 75 1445
  Koumar Tomáš 1570 CZE   0               0 1 0 1487
  Nimmertondl Petr 1543 CZE                 1 1 1 100 1550
  Havelka Vladislav 1416 CZE 1 1 1 0 ½ 0 0 0 1 4,5 9 50 1432
  Havel Jiří 1415 CZE       0 ½         0,5 2 25 1517
  Melichar Jaroslav 1440 CZE               0   0 1 0 1380
  Domkář Igor 1299 CZE           1   1   2 2 100 1260
  Kocman Patrik 1250 CZE 1 1 ½ 0   ½ 1   1 5 7 71,4 1316
  Pavliš Matěj 1265 CZE     ½ 0 1 0 1 ½ + 4 7 57,1 1388
  Fencl Vítek 1137 CZE               1   1 1 100 1000

 

Jiskra Havlíčkův Brod “B” – 3. místo v KS družstev

 Krajská soutěž družstev – sezona 2019/2020

Dnešní 9. kolo rozhodlo o konečném pořadí družstev. Naše “B” po výhře nad “B” Jiskry Humpolec, skončilo na celkovém třetím místě.

ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B   TJ Jiskra Humpolec B
Vincze Roman V Z ZK 2121 1 0 1940 Pavlíček Robert V Z 
Provazník Ivo V Z  1871 ½ ½ 1904 Ptáček Jan V Z 
Mottl Jan Z  1584 ½ ½ 1952 Klubal Jiří V Z 
Dlasek Ján C 1639 ½ ½ 1648 Kříž Vojtěch Z 
Nimmertondl Petr 1500 1 0 1550 Machotka Jaroslav
Havelka Vladislav 1416 1 0 1476 Kulík Matěj
Kocman Patrik 1245 1 0 1271 Brabencová Aneta
Pavliš Matěj 1263 1 0   neobsazeno
   

Výsledky 9. kola:

Domácí 9.kolo Hosté
ŠK Světlá nad Sázavou B 5 3 SŠK Cejle
ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B TJ Jiskra Humpolec B
Spartak Pelhřimov B 2 6 ŠK Caissa Třebíč B
TJ Spartak Velká Bíteš 6 2 Gambit Jihlava D
TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 4 4 Gambit Jihlava C
  9.kolo  

Konečná tabulka KS ročník 2019/2020:

Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. ŠK Světlá nad Sázavou B   x 7 5 5 4 7 6
2. TJ Spartak Velká Bíteš  x 4 5 6 6
3. ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1 4   x 5 6
4. SŠK Cejle 3 3   x 5 5 4 5
5. ŠK Caissa Třebíč B 2 3   x 5 6 7
6. Gambit Jihlava C 3 3   x 4 4 4 6
7. TJ Jiskra Humpolec B 4 4 3 4   x 4
8. Spartak Pelhřimov B 3 3 2 4   x
9. TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1 2 4 4   x
10. Gambit Jihlava D 2 2 1 2  x
    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.

Výsledky jednotlivců:

Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Body %
1. Vincze Roman V Z ZK 2121 2133 1 0 1 1 ½ 1 1 1 1 83%
2. Provazník Ivo V Z 1868 1836 0 ½ 1 0 ½ ½ 0   ½ 3 38%
3. Linhart Jaroslav V Z 1760 1753     1     0   1   2 67%
4. Podrázská Zuzana Z 1749 1745   1   0     ½     50%
5. Holata Miroslav Z 1711 1728 0 1 0   0         1 25%
6. Mottl Jan Z 1586 1568   1 1           ½ 83%
7. Dlasek Ján C 0 1666 ½     0 1   0 0 ½ 2 33%
8. Hrančík Martin K Z 1524 1444 0           ½     ½ 25%
9. Brož David Z 1633 0 1                 1 100%
10. Paulík Václav   1809 1833         1 ½       75%
11. Koumar Tomáš   1570 1570   0               0 0%
12. Nimmertondl Petr   1543 1496                 1 1 100%
13. Havelka Vladislav   1416 0 1 1 1 0 ½ 0 0 0 1 50%
14. Havel Jiří   1415 0       0 ½         ½ 25%
15. Melichar Jaroslav   1440 1457               0   0 0%
16. Domkář Igor   1299 0           1   1   2 100%
17. Kocman Patrik   1250 0 1 1 ½ 0   ½ 1   1 5 71%
18. Pavliš Matěj   1265 0     ½ 0 1 0 1 ½ 1 4 57%
19. Němec Tomáš   1152 0                   0  
20. Fencl Vítek   1137 0               1   1 100%
          6 1 5 4 40½ 56%

Z tabulky je vidět, jak se jednotliví hráči podíleli na reprezentaci ŠK Jiskra v KS  a to účastí a výsledky.

Za 100% účast zaslouží pochvalu Roman Vincze i za skvělý výsledek 7,5 bodu na první šachovnici! 100% účast Vladislav Havelka,

Osobně mě potěšila účast našich žáků i dosažené výsledky Patrika KOCMANA a Matěje Pavliše. Z dalších hráčů chválím Jana Mottla a Igora Domkáře.