Category Archives: Krajská soutěž

“A” zahájilo KS výhrou 6:2

Krajská soutěž družstev, byla dnes (17.10.) zahájena prvním kolem, naše “A” zajíždělo do Pelhřimova.

Spartak Pelhřimov”B” – Jiskra Havl.Brod “A”  : 2 : 6


Výsledky na jednotlivých šachovnicích:

1. š. Pavlíček Robert           0  –  1   Vala Filip

2. š. Med Ladislav               0  –  1   Linhart Jaroslav

3. š. Valek Miloš                  0  –  1   Holata Miroslav

4. š. Zabloudil Luděk        remiza  Pavliš Matěj

5. š. Macháček Vladislav  remiza  Dlasek Ján

6. š. Machač Petr                 0  –  1   Jána Martin

7. š. Sokolovská Jitka       remiza   Kocman Patrik

8. š. Jurček Pavel              remiza   Havelka Vladislav


Úspěšný vstup do KS, poděkování patří všem našim hráčům za reprezentaci ŠK Jiskra, neboť se sestavou byl problém, někteří hráči nebyli schopni včas odpovědět kapitánu M.Hrančíkovi, zda se utkání zúčastní….?!

První start za “A” tým úspěšně zvládli naši nadějní žáci Matěj Pavliš a Patrik Kocman, pro které to byla i příprava na MMaS, kterého se koncem října zúčastní.

Ve druhém kole 7.11.2021, přivítáme v klubovně SH ŠK Caissa Třebíč “B” od 9,00 hodin

 

KSV 19/20 závěrečná zpráva

Konečné pořadí                            
                             
Družstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Body Skóre    
ŠK Světlá nad Sázavou B * 7 5 5 4 7 6 25 49,5    
TJ Spartak Velká Bíteš * 4 5 6 6 19 44,5    
ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1 4 * 5 6 19 40,5    
SŠK Cejle 3 3 * 5 5 4 5 16 38,5    
ŠK Caissa Třebíč B 2 3 * 5 6 7 15 39    
Gambit Jihlava C 3 3 * 4 4 4 6 12 35,5    
TJ Jiskra Humpolec B 4 4 3 4 * 4 10 34    
Spartak Pelhřimov B 3 3 2 4 * 7 30,5    
TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1 2 4 4 * 5 26,5    
Gambit Jihlava D 2 2 1 2 * 0 21,5    

Výsledky jednotlivců našeho družstva dle šachovnic:

3. ŠK Jiskra HB                                
Šach. Jméno Rtg FED 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Body Partie % Rtg-Ø
1 Vincze Roman 2121 CZE 1 0 1 1 ½ 1 1 1 1 7,5 9 83,3 1845
2 Provazník Ivo 1868 CZE 0 ½ 1 0 ½ ½ 0   ½ 3 8 37,5 1785
3 Linhart Jaroslav 1760 CZE     1     0   1   2 3 66,7 1590
4 Podrázská Zuzana 1749 CZE   1   0     ½     1,5 3 50 1679
5 Holata Miroslav 1711 CZE 0 1 0   0         1 4 25 1596
6 Mottl Jan 1586 CZE   1 1           ½ 2,5 3 83,3 1516
7 Dlasek Ján 1666 SVK ½     0 1   0 0 ½ 2 6 33,3 1536
8 Hrančík Martin 1524 CZE 0           ½     0,5 2 25 1567
  Brož David 1633 CZE 1                 1 1 100 1499
  Paulík Václav 1809 CZE         1 ½       1,5 2 75 1445
  Koumar Tomáš 1570 CZE   0               0 1 0 1487
  Nimmertondl Petr 1543 CZE                 1 1 1 100 1550
  Havelka Vladislav 1416 CZE 1 1 1 0 ½ 0 0 0 1 4,5 9 50 1432
  Havel Jiří 1415 CZE       0 ½         0,5 2 25 1517
  Melichar Jaroslav 1440 CZE               0   0 1 0 1380
  Domkář Igor 1299 CZE           1   1   2 2 100 1260
  Kocman Patrik 1250 CZE 1 1 ½ 0   ½ 1   1 5 7 71,4 1316
  Pavliš Matěj 1265 CZE     ½ 0 1 0 1 ½ + 4 7 57,1 1388
  Fencl Vítek 1137 CZE               1   1 1 100 1000

 

Jiskra Havlíčkův Brod “B” – 3. místo v KS družstev

 Krajská soutěž družstev – sezona 2019/2020

Dnešní 9. kolo rozhodlo o konečném pořadí družstev. Naše “B” po výhře nad “B” Jiskry Humpolec, skončilo na celkovém třetím místě.

ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B   TJ Jiskra Humpolec B
Vincze Roman V Z ZK 2121 1 0 1940 Pavlíček Robert V Z 
Provazník Ivo V Z  1871 ½ ½ 1904 Ptáček Jan V Z 
Mottl Jan Z  1584 ½ ½ 1952 Klubal Jiří V Z 
Dlasek Ján C 1639 ½ ½ 1648 Kříž Vojtěch Z 
Nimmertondl Petr 1500 1 0 1550 Machotka Jaroslav
Havelka Vladislav 1416 1 0 1476 Kulík Matěj
Kocman Patrik 1245 1 0 1271 Brabencová Aneta
Pavliš Matěj 1263 1 0   neobsazeno
   

Výsledky 9. kola:

Domácí 9.kolo Hosté
ŠK Světlá nad Sázavou B 5 3 SŠK Cejle
ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B TJ Jiskra Humpolec B
Spartak Pelhřimov B 2 6 ŠK Caissa Třebíč B
TJ Spartak Velká Bíteš 6 2 Gambit Jihlava D
TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 4 4 Gambit Jihlava C
  9.kolo  

Konečná tabulka KS ročník 2019/2020:

Pořadí Název družstva 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
1. ŠK Světlá nad Sázavou B   x 7 5 5 4 7 6
2. TJ Spartak Velká Bíteš  x 4 5 6 6
3. ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1 4   x 5 6
4. SŠK Cejle 3 3   x 5 5 4 5
5. ŠK Caissa Třebíč B 2 3   x 5 6 7
6. Gambit Jihlava C 3 3   x 4 4 4 6
7. TJ Jiskra Humpolec B 4 4 3 4   x 4
8. Spartak Pelhřimov B 3 3 2 4   x
9. TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1 2 4 4   x
10. Gambit Jihlava D 2 2 1 2  x
    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.

Výsledky jednotlivců:

Šach. Jméno hráče Typ N ELO F ELO 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. Body %
1. Vincze Roman V Z ZK 2121 2133 1 0 1 1 ½ 1 1 1 1 83%
2. Provazník Ivo V Z 1868 1836 0 ½ 1 0 ½ ½ 0   ½ 3 38%
3. Linhart Jaroslav V Z 1760 1753     1     0   1   2 67%
4. Podrázská Zuzana Z 1749 1745   1   0     ½     50%
5. Holata Miroslav Z 1711 1728 0 1 0   0         1 25%
6. Mottl Jan Z 1586 1568   1 1           ½ 83%
7. Dlasek Ján C 0 1666 ½     0 1   0 0 ½ 2 33%
8. Hrančík Martin K Z 1524 1444 0           ½     ½ 25%
9. Brož David Z 1633 0 1                 1 100%
10. Paulík Václav   1809 1833         1 ½       75%
11. Koumar Tomáš   1570 1570   0               0 0%
12. Nimmertondl Petr   1543 1496                 1 1 100%
13. Havelka Vladislav   1416 0 1 1 1 0 ½ 0 0 0 1 50%
14. Havel Jiří   1415 0       0 ½         ½ 25%
15. Melichar Jaroslav   1440 1457               0   0 0%
16. Domkář Igor   1299 0           1   1   2 100%
17. Kocman Patrik   1250 0 1 1 ½ 0   ½ 1   1 5 71%
18. Pavliš Matěj   1265 0     ½ 0 1 0 1 ½ 1 4 57%
19. Němec Tomáš   1152 0                   0  
20. Fencl Vítek   1137 0               1   1 100%
          6 1 5 4 40½ 56%

Z tabulky je vidět, jak se jednotliví hráči podíleli na reprezentaci ŠK Jiskra v KS  a to účastí a výsledky.

Za 100% účast zaslouží pochvalu Roman Vincze i za skvělý výsledek 7,5 bodu na první šachovnici! 100% účast Vladislav Havelka,

Osobně mě potěšila účast našich žáků i dosažené výsledky Patrika KOCMANA a Matěje Pavliše. Z dalších hráčů chválím Jana Mottla a Igora Domkáře.