Category Archives: Regionální soutěž

RSZ poslední 10.kolo

Desátým – posledním kolem soutěže družstev 27. března 2022,

zakončilo naše “B” – Regionální soutěž družstev ročník 2021/22.

Na “domácích stolech” v klubovně SH TJ Jiskra, jsme přivítali “C” ŠK Světlá n/S.

Po tříapůlhodinovém “boji” jsme zvítězili : 3,5 : 1,5 bodu.

Sestavy a výsledky:

  1. šachovnice: Pavliš Matěj               1 : 0   Harvalík Ondřej
  2.     ”                 Havelka Vladislav    0 : 1    Zvolánek Tomáš
  3.     ”                 Koumar Tomáš         1 : 0    Brož Pavel jun.
  4.     ”                 Domkář Igor              1 : 0    Pádivý Marek
  5.     ”                 Bártová Hana          remiza  Novotný Adam

 ———————————————————————————-

 Konečné – celkové pořadí bude známo po ukončení všech zápasů. Naše “B” bojuje o prvenství

se ŠK Sokol Oudoleň

Regionální soutěž Vysočina západ
Kolo 10 dne 27.03.2022 v 09:00

Pořadí po kole 10
Poř. Družstvo záp. + = Body skore
1 Jiskra Havlíčkův Brod B 10 7 0 3 21 32½
2 Sokol Oudoleň 8 5 2 1 17 24½
3 ŠK Světlá nad Sázavou C 10 4 1 5 13 23½
4 Jiskra Humpolec B 10 4 0 6 12 19½
5 SŠK Cejle B 10 3 1 6 10 22
6 Gambit Jihlava E 8 3 0 5 9 18
STK KŠSV povolila dohrát zápasy Oudoleň- Gambit Jihlava E po posledním kole
zápasy budou odehrány 3.4.2022
Vedoucí soutěže: Josef Kratochvíl, ttucnakk@seznam.cz, 774705816

RSZ 9. kolo “B” v Oudoleni 3:2

Regionální soutěž družstev, pokračovala v neděli 6.3.2022 devátým – předposledním kolem,

naše “B” zajíždělo za soupeřem do Oudoleně.

Utkání bylo”bojem” o vedení v tabulce, skončlo po 4,5 hodinách hry naší prohrou 3:2.

Výborně si vedli naše šachové naděje, Patrik Kocman a Hanička Bártová, kteří své partie vyhráli.

Domácí 9.kolo Hosté
Gambit Jihlava E 2 3 SŠK Cejle B
ŠK Světlá nad Sázavou C 3 2 Jiskra Humpolec B
Sokol Oudoleň 3 2 Jiskra Havlíčkův Brod B
     
Sokol Oudoleň   Jiskra Havlíčkův Brod B
Sokol Michal Z  1645 1 0 1416 Havel Jiří Z 
Blažek Tomáš Z  1330 0 1 1310 Kocman Patrik Z 
Chvojka Milan K Z  1553 1 0 1450 Havelka Vladislav
Benc Tomáš Z  1172 1 0 1313 Domkář Igor K 
Zvolánek Štěpán H Z  1105 0 1 0 Bártová Hana
  3 2  
P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 Jiskra Havlíčkův Brod B   9 6 0 3 18 29.0 26
2 Sokol Oudoleň   7 4 2 1 14 20.5 17
3 ŠK Světlá nad Sázavou C   9 4 1 4 13 22.0 18
4 Jiskra Humpolec B   9 4 0 5 12 17.5 15
5 SŠK Cejle B   9 3 1 5 10 21.0 15
6 Gambit Jihlava E   7 2 0 5 6 15.0 12
P Družstvo HS Z + = B Sk V

RS družstev 8.kolo “B” vítězí v Cejli 3,5:1,5

V Regionální soutěži družstev bylo tuto neděli na pořadu 8.kolo, naše “B” zajíždělo do Cejle, kde se střetlo s místním “B”.

Pod vedením kapitána týmu Igora Domkáře a zkušeného Jiřího Havla, nás reprezentovali žákovské naděje: Matěj Pavliš, Patrik Kocman a Hanička Bártová.

Po bojovném 3,5 hodinovém “boji” na 64 šachových polích, odjížděl náš tým s vítězstvím 3,5 : 1,5 bodu a zůstává v čele RS – západ.

Bodovali: Jiří Havel, Patrik Kocman, Igor Domkář, remizovala Hanička Bártová.

Podrobné výsledky naleznete na : https://www.chess.cz/soutez/2684/

Domácí 8.kolo Hosté
Gambit Jihlava E ŠK Světlá nad Sázavou C
Jiskra Humpolec B 3 2 Sokol Oudoleň
SŠK Cejle B Jiskra Havlíčkův Brod B
     

Tabulka po 8.kole:

P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 Jiskra Havlíčkův Brod B   8 6 0 2 18 27.0 24
2 Jiskra Humpolec B   8 4 0 4 12 15.5 13
3 Sokol Oudoleň   6 3 2 1 11 17.5 14
4 ŠK Světlá nad Sázavou C   8 3 1 4 10 19.0 15
5 SŠK Cejle B   8 2 1 5 7 18.0 13
6 Gambit Jihlava E   6 2 0 4 6 13.0 11
                   

RS družstev Jiskra HB “B” – Jiskra Humpolec “B” 5 : 0

Regionální soutěž družstev, pokračovala dnes 7. kolem

a naše “B” přivítalo v klubovně SH  “B” tým Jiskry Humpolec.

Po 2,5 hodinách hry bylo rozhodnuto a výsledek 5:0.

SESTAVA družstev a výsledky:

1. šachovnice: Jiří Havel                   1 : 0    Vladimír Ptáček

2.     ”                Patrik Kocman          1 : 0    Aneta Brabencová

3.     ”                Vladislav Havelka     1 : 0   Aleš Kváš

4.     ”                Igor Domkář              1 : 0   Václav Nekovář

5.     ”                Václav Paulík             1 . 0    Kamila Zachová


                                Výsledek :         5 : 0

Pořadí po 7. kole

1 Jiskra Havlíčkův Brod B               7 5 0 2 15 23½
2 Sokol Oudoleň                                         5 3 2 0 11 15½
3 ŠK Světlá nad Sázavou C                       7 3 1 3 10 17½
4 Jiskra Humpolec B                                 7 3 0 4 9 12½
5 SŠK Cejle B                                              7 2 1 4 7 16½
6 Gambit Jihlava E                                    5 1 0 4 3


S.Oudoleň a Gambit Jihlava mají 2 zápasy odloženy.

http://chess-results.com/tnr580040.aspx?lan=5

RS družstev : Gambit Jihlava “E” – ŠK Jiskra HB “B” 1,5 : 3,5

V 6.kole Regionální soutěže družstev, zajíždělo naše “B” pod vedením kapitána týmu Igora Domkáře do Jihlavy, kde se střetlo s místními nadějemi.

Vítězný bod zaznamenali: Patrik Kocman, Tomáš Koumar a Jakub Kubát, remizoval Jiří Havel.

Pořadí družstev po 6.kole

P Družstvo   Z + = B Sk V
1 Jiskra Havlíčkův Brod B   6 4 0 2 12 18.5 16
2 Sokol Oudoleň   5 3 2 0 11 15.5 13
3 Jiskra Humpolec B   6 3 0 3 9 12.5 11
4 ŠK Světlá nad Sázavou C   6 2 1 3 7 14.5 11
5 SŠK Cejle B   6 2 1 3 7 14.5 10
6 Gambit Jihlava E   5 1 0 4 3 9.5 8
          =      
Gambit Jihlava E   Jiskra Havlíčkův Brod B
Stejskal Jakub Z  1330 ½ ½ 1416 Havel Jiří Z 
Vondra Filip Z  1039 0 1 1310 Kocman Patrik Z 
Holcman Matěj Z  1112 1 0 1122 Vrzáková Adéla Z 
Koten David 0 0 1 1404 Koumar Tomáš
Brsoyan Alex 0 0 1 0 Kubát Jakub