Partneři turnaje:

Havlíčkův Brod
Slunce
Fragment
Amylon
ARMY-SHOP
ADH ploty
COOP HB
Algida
Aquacomp Hard

Mediální partneři:

Vysočina-news
deník
Havlíčkobrodské listy

Velká cena Havlíčkova Brodu 2013

!!! Příjem přihlášek do turnaje byl ukončen !!!

Vzhledem k počtu přihlášeným, je nutné dodržet požadavek dovést kompletní šachové soupravy + funkční hodiny (viz.propozice)!Vážení šachoví přátelé,

dovolte nám, abychom vás co nejsrdečněji pozvali do Havlíčkova Brodu, na tradiční turnaj mládeže „Velkou cenu Havlíčkova Brodu 2013“. S radostí přivítáme ve velkém sálu hotelu Slunce jak šachisty, kteří jezdí do Havlíčkova Brodu již pravidelně, tak i ty, kteří přijedou letos poprvé. Snahou nás pořadatelů je vytvořit pro vás takové prostředí, v němž se budete cítit dobře, abyste se do našeho města rádi vraceli a měřili zde své síly s ostatními mladými šachisty.

Jsme rádi, že se šachový turnaj mládeže „Velká cena Havlíčkova Brodu“ nejen stal součástí šachového života v našem městě, ale i velkou sportovní a společenskou událostí. Svědčí o tom rok od roku stoupající počet mládeže, zajímající se o tuto královskou hru i podpora města Havlíčkova Brodu, v čele s panem starostou Mgr. Janem Teclem, který nad turnajem převzal záštitu.

Velmi si vážíme podpory zastupitelů města Havlíčkova Brodu, všech firem, společností, kteří podporují tento největší turnaj mládeže na Vysočině. Svými výrobky, produkty a finanční podporou, dělají radost především dětem, účastníkům turnaje, za což jim patří velké poděkování.

Jako již tradičně, bude v turnaji hodnoceno osm kategorií a to do 10, 12, 14, 16 let, děvčata a chlapci.

Stejně jako každý rok bude pro všechny účastníky turnaje připravena cena, zásluhou podpory sponzorů.

Všichni účastníci budou mít možnost si vybrat ze dvou jídel a objednat před zahájením, při prezentaci oběd, který bude vydáván v restauraci hotelu.

Přijeďte si do Havlíčkova Brodu v měsíci květnu dobře zahrát, setkat se s přáteli ve městě Karla Havlíčka Borovského.

Vítáme všechny zájemce z řad mládeže o účast v našem šachovém turnaji.

Srdečně vás zve pořadatelský tým „Velké ceny Havlíčkova Brodu 2013“.

PS: Pozor, pro všechny zájemce probíhá Soutěž s nakladatelstvím Fragment.

Datum konání

sobota 18. května 2013
prezence: 8.00 – 9.00
zahájení: 9.10
předpokládané ukončení: 15.30 hodin