Šachový klub Havlíčkův Brod SAVENCIA fromage & dairy Havlíčkův Brod

Pribináček 2016

Velká cena Havlíčkova Brodu mládeže v rapid šachu


! ! !
Příjem přihlášek do turnaje byl dle propozic k 20. 4. 2016 ukončen.
Do turnaje budou při prezenci zařazeni pouze včas přihlášení žáci/žákyně, kteří jsou uvedeni v seznamu.
! ! ! !


Turnaj se uskuteční   23. dubna 2016
ve velkém sálu a saloncích hotelu Slunce

Záštitu nad turnajem převzali
senátor Parlamentu ČR a bývalý hejtman Kraje Vysočina Miloš Vystrčil
a starosta města Havlíčkův Brod Jan Tecl

Generální partner turnaje Savencia Fromage & Dairy


Vážení šachoví přátelé,

dovolte nám, abychom vás co nejsrdečněji pozvali do Havlíčkova Brodu, na tradiční XI. turnaj mládeže „Velkou cenu Havlíčkova Brodu – Pribináček 2016“. Rádi přivítáme ve velkém sálu hotelu Slunce jak mladé šachisty, kteří jezdí do Havlíčkova Brodu již pravidelně, tak i ty, kteří přijedou letos poprvé. Snahou nás pořadatelů ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod je, vytvořit pro vás co nejlepší, nejpříjemnější prostředí pro šachovou hru.

Jsme rádi, že se šachový turnaj mládeže „Velká cena Havlíčkova Brodu – Pribináček“ stal velkou sportovní a společenskou událostí. Svědčí o tom rok od roku stoupající počet účastníků z řad mládeže, zajímající se o tuto královskou hru i podpora města Havlíčkova Brodu, v čele s panem starostou Mgr. Janem Teclem, který nad turnajem převzal záštitu. K účasti v turnaji budou pozváni mladí šachisté partnerských měst a Brodů.

Velmi si vážíme podpory generálního partnera turnaje Savencia Fromage, bez které by nebylo možné turnaj v takovém rozsahu uskutečnit, lahodné výrobky jsou dětem dobře známé, včetně Pribináčka. Děkujeme všem dalším partnerům, kteří podporují tento největší turnaj mládeže na Vysočině. Svými výrobky, produkty a finanční podporou, dělají radost dětem, účastníkům turnaje, za což jim patří to největší poděkování.

Poděkování také patří všem mediálním partnerům turnaje, propagujícím královskou hru ŠACHY, hru, o které se oprávněně říká, že je gymnastikou mozku. Reportáž z turnaje bude zařazena do pořadu České televize „V šachu“.

Jako již tradičně, bude v turnaji hodnoceno deset kategorií a to do 8, 10, 12, 14, 16 let, děvčata a chlapci. Podpora partnerů, jejich přízeň finanční a materiální umožňuje připravit všem mladým šachistům, účastníkům turnaje, zajímavé, věcné ceny.
Za bojovnost – největší počet výher – bude udělena cena Karla Havlíčka Borovského v kategorii děvčat a chlapců.
Mezi jednotlivými koly se tradičně uskuteční vědomostní soutěž, otázky zaměřené k městu Havlíčkův Brod a partnerům turnaje, za správnou odpověď odměna.
Jako zvláštní cena bude v průběhu turnaje losován poukaz do rekreačního zařízení pro 2 osoby na 3-7 dní. Cena je určena pro doprovod, trenéry, rodiče účastníků.

K účasti na turnaji
vás zvou pořadatelé a partneři šachového turnaje

„Velké ceny Havlíčkova Brodu – Pribináček 2016“.
       

Hlavní partneři:

Hotel Slunce
COOP centrum

Partneři:

Hotel Kovošrot
ČUS -- Sportuj s námi
COOP HB
OSS Havlíčkův Brod
Aquacomp Hard
Sodo Duo
HERMANN
ACO
Amylon
Natura
ČPP
ChessBase
Catus

Mediální partneři:

Vysočina-news
HBin
Havlíčkobrodské listy
Havlíčkobrodskýdeník
Novoborský šachový server
(klepnutím na logo přejdete na web)