Šachový klub Havlíčkův Brod Kraj Vysočina Havlíčkův Brod

Velká cena Havlíčkova Brodu mládeže v rapid šachu

Pribináček 2017


Výsledky


Turnaj se uskuteční   22. dubna 2017
ve velkém sálu a saloncích hotelu Slunce

Záštitu nad turnajem převzali
poslankyně parlamentu ČR a náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina Jana Fischerová
a starosta města Havlíčkův Brod Jan TeclVážení šachoví přátelé,

dovolte nám, abychom vás co nejsrdečněji pozvali do Havlíčkova Brodu, na XII. ročník turnaje mládeže v rapid šachu „Velkou cenu Havlíčkova Brodu – Pribináček 2017“. Rádi přivítáme ve velkém sálu hotelu Slunce jak mladé šachisty, kteří jezdí do Havlíčkova Brodu již pravidelně, tak i ty, kteří přijedou letos poprvé. Snahou nás, pořadatelů ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod, je vytvořit pro vás co nejlepší, nejpříjemnější prostředí pro šachovou hru.

Jsme rádi, že se šachový turnaj mládeže „Velká cena Havlíčkova Brodu – Pribináček 2017“ stal velkou sportovní a společenskou událostí pro naše město i region Vysočiny. Svědčí o tom rok od roku stoupající počet účastníků z řad mládeže, zajímající se o tuto královskou hru i podpora města Havlíčkova Brodu. K účasti v turnaji budou pozváni mladí šachisté partnerských měst a Brodů.

Velmi si vážíme záštity poslankyně parlamentu ČR a náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina Jany Fischerové, starosty města Havlíčkova Brodu Jana Tecla, podpory všech partnerů turnaje, bez kterých by nebylo možné turnaj v takovém rozsahu uskutečnit, kteří podporují tento největší šachový turnaj mládeže na Vysočině a dělají radost dětem, účastnících se turnaje, za což jim patří to největší poděkování.

Poděkování také patří všem mediálním partnerům turnaje, propagujícím královskou hru ŠACHY, hru, o které se oprávněně říká, že je gymnastikou mozku.

Jako již tradičně, bude v turnaji hodnoceno deset kategorií a to do 8, 10, 12, 14, 16 let, děvčata a chlapci.
Podpora partnerů, jejich přízeň, umožňuje připravit všem mladým šachistům, účastníkům turnaje, medaile, diplomy, věcné ceny.
Za bojovnost – největší počet výher – bude udělena cena Karla Havlíčka Borovského v kategorii děvčat a chlapců v obou turnajích.
Mezi jednotlivými koly se tradičně uskuteční vědomostní soutěž, otázky zaměřené k městu Havlíčkův Brod a partnerům turnaje, za správnou odpověď odměna.

K účasti na turnaji
vás zvou pořadatelé a partneři šachového turnaje

„Velké ceny Havlíčkova Brodu 2017“.
       
(klepnutím na logo přejdete na web partnera)

Hlavní partneři:

Hotel Slunce
SAVENCIA fromage & dairy
COOP centrum

Partneři:

ČUS -- Sportuj s námi
COOP HB
OSS Havlíčkův Brod
Aquacomp Hard
Sodo Duo
HERMANN
Amylon
Natura
ČPP
Catus
Svět sudů
CPress
tHB

Mediální partneři:

REGIONVYSOCINA.CZ
HBin
Havlíčkobrodské listy
Havlíčkobrodskýdeník
Novoborský šachový server
(klepnutím na logo přejdete na web partnera)