Šachový klub Havlíčkův Brod Kraj Vysočina Havlíčkův Brod

Velká cena Havlíčkova Brodu mládeže v rapid šachu

2018Turnaj se uskuteční 14. dubna 2018
ve velkém sálu a saloncích hotelu Slunce
za významné podpory města Havlíčkův Brod a partnerů

Záštitu nad turnajem převzali
náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina Jana Fischerová
a starosta města Havlíčkův Brod Jan Tecl


Vážení šachoví přátelé,

dovolte nám, abychom vás co nejsrdečněji pozvali do Havlíčkova Brodu, na XIII. ročník turnaje mládeže v rapid šachu „Velkou cenu Havlíčkova Brodu 2018“.
Rádi přivítáme ve velkém sálu hotelu Slunce jak mladé šachisty, kteří jezdí do Havlíčkova Brodu již pravidelně, tak i ty, kteří přijedou letos poprvé. Snahou nás, pořadatelů ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod, je vytvořit pro vás co nejlepší, nejpříjemnější prostředí pro šachovou hru. Vzhledem ke kapacitě možných hracích prostorů můžeme do turnaje přijmout maximálně 160 hráčů!

Jsme rádi, že se šachový turnaj „Velká cena Havlíčkova Brodu“ stal velkou sportovní a společenskou událostí pro naše město i region Vysočiny. Svědčí o tom rok od roku stoupající počet účastníků z řad mládeže, zajímající se o tuto královskou hru i podpora města Havlíčkova Brodu.

Velmi si vážíme záštity náměstkyně hejtmana Kraje Vysočina Jany Fischerové, starosty města Havlíčkova Brodu Jana Tecla, podpory všech partnerů turnaje, bez kterých by nebylo možné turnaj v takovém rozsahu uskutečnit, kteří podporují tento největší šachový turnaj mládeže na Vysočině a dělají radost dětem, účastnících se turnaje, za což jim patří to největší poděkování.

Poděkování také patří všem mediálním partnerům turnaje, propagujícím královskou hru ŠACHY, hru, o které se oprávněně říká, že je gymnastikou mozku.

Jako již tradičně, bude v turnaji hodnoceno deset kategorií a to do 8, 10, 12, 14, 16 let, děvčata a chlapci.
Podpora partnerů, jejich přízeň, umožňuje připravit všem mladým šachistům, účastníkům turnaje, medaile, diplomy, věcné ceny.
Za bojovnost – největší počet výher – bude udělena cena Karla Havlíčka Borovského v kategorii děvčat a chlapců v obou turnajích.
Mezi jednotlivými koly se tradičně uskuteční vědomostní soutěž, otázky zaměřené k městu Havlíčkův Brod a partnerům turnaje, za správnou odpověď odměna.

K účasti na turnaji
vás zvou pořadatelé a partneři šachového turnaje

„Velké ceny Havlíčkova Brodu 2018“.
       
(klepnutím na logo přejdete na web partnera)

Hlavní partneři:

Hotel Slunce
COOP centrum
EFKO
PORTAS

Partneři:

COOP HB
OSS Havlíčkův Brod
Sodo Duo
Amylon
ČPP
Catus
tHB
DIRICKX

Mediální partneři:

Vysočina news
HBin
Havlíčkobrodské listy
Novoborský šachový server
(klepnutím na logo přejdete na web partnera)