Author Archives: Karel Václav Brodina

Šachová liga mládeže Jiskry Havlíčkův Brod 2023-24 – změna termínu posledního turnaje a další prázdninová činnost.

Seriál 18. turnajů se chýlí ke svému konci. Zbývá odehrát poslední turnaj. Vzhledem k účasti členů kroužku na MČR škol ve Zlíně a nástupu dovolených posunuji termín o týden zpět, tedy na 19.června 2024 !!

Současně bude provedeno závěrečné vyhodnocení a předání cen. Tím bude ukončena činnost kroužku v tomto období roku 2023-2024. Možná prázdninová činnost viz. konec článku.

Pořadí po 17. odehraných turnajích:

p.č. příjmení jméno kategorie ELO rapid 17 18 Odehráno turnajů Celkem bodů      10 nejlepších Pořadí
12.6.24 19.6.24
pořadí body pořadí body
1 Hlaváč  Tomáš s 1083 2 9   0 11 98 1
2 Gantulga Amur s 1000 3 8   0 17 93 2
3 Jirák  Vojtěch s 1000 4 7   0 17 89 3
4 Zdražil František m 1000 1 10   0 16 80 4
5 Klement Viktor m 1000 5 6   0 15 76 5
6 Kučera  Tomáš m 1000   0   0 14 71 6
7 Klement  Štěpán m 1000 6 5   0 16 59 7
8 Sommer Kryštof m 1000 7 4   0 16 44 8
9 Delgersaikhan Ariuntugs m 1000   0   0 3 18 9
10 Peca Tobiáš s 1000   0   0 2 14 10
11 Sukup Vítek m 1000   0   0 2 3 11

 

Na základě vašeho zájmu bude případná prázdninová činnost v našem kroužku organizována následovně:

Zájemci o trénink toto sdělí panu Klementovi a v případě účasti alespoň 4 dětí já potvrdím (nebo nepotvrdím) účast. 

ŠACHOVÁ LIGA MLÁDEŽE – CELKOVÉ POŘADÍ PO 14. ODEHRANÝCH TURNAJÍCH

příjmení jméno kategorie ELO rapid 11 12 13 14 Odehráno turnajů Celkem bodů      10 nejlepších Pořadí
6.3.24 20.3.24 3.4.24 17.4.24
pořadí body pořadí body pořadí body pořadí body
Gantulga Amur s 1000 2 9 3 8 2 9 3 8 14 92 1
Jirák  Vojtěch s 1000 2 9 1 10 3 8 1 10 14 88 2
Hlaváč  Tomáš s 1083   0 1 10 1 10 2 9 9 88 2
Zdražil František m 1000 1 10 4 7   0 5 6 13 74 4
Kučera  Tomáš m 1000 2 9 5 6   0 9 2 13 71 5
Klement Viktor m 1000   0 5 6 4 7 7 4 12 68 6
Klement  Štěpán m 1000 5 6 8 3 5 6 6 5 13 58 7
Sommer Kryštof m 1000 6 5 7 4 6 5 8 3 13 40 8
Peca Tobiáš s 1000   0   0   0   0 2 14 9
Delgersaikhan Ariuntugs m 1000   0   0   0 4 7 1 7 10
Sukup Vítek m 1000   0   0   0 10 1 1 1 11
Počet hráčů v turnaji 6 8 6 10      

Šachová liga mládeže – celkové pořadí po 12. odehraných turnajích

Šachová liga mládeže Jiskry Havlíčkův Brod v rapid šachu 2.ročník 2023-24      
                               
p.č. příjmení jméno kategorie ELO rapid 9 10 11 12 Odehráno turnajů Celkem bodů      10 nejlepších Pořadí
7.2.24 21.2.24 6.3.24 20.3.24
pořadí body pořadí body pořadí body pořadí body
1 Gantulga Amur s 1000 1 10 1 10 2 9 3 8 12 91 1
2 Jirák  Vojtěch s 1000 2 9 3 8 2 9 1 10 12 85 2
3 Zdražil František m 1000 3 8 6 5 1 10 4 7 12 73 3
4 Kučera  Tomáš m 1000 5 6 4 7 2 9 5 6 12 71 4
5 Hlaváč  Tomáš s 1083   0   0   0 1 10 7 69 5
6 Klement Viktor m 1000 6 5 2 9   0 5 6 10 65 6
7 Klement  Štěpán m 1000 4 7 5 6 5 6 8 3 11 54 7
8 Sommer Kryštof m 1000 7 4 7 4 6 5 7 4 11 38 8
9 Peca Tobiáš s 1000   0   0   0   0 2 14 9
  Počet hráčů v turnaji 7 7 6 8      

šachová liga mládeže – 8.turnaj

Rapid mládeže 24.1.24              
                   
Konečné pořadí              
                   
Poř. St.č. Jméno Rtg FED Klub Body BH. BH. S-B
1 1 GANTULGA Amur 1000 CZE Tj Jiskra Havlíčkův Brod 10½ 7 8,75
2 6 ZDRAŽIL František 1000 CZE Tj Jiskra Havlíčkův Brod 11½ 7 6,25
3 4 KUČERA Tomáš 1000 CZE Tj Jiskra Havlíčkův Brod 3 12 4,50
4 2 JIRÁK Vojtěch 1000 CZE Tj Jiskra Havlíčkův Brod 3 12 4,00
5 3 KLEMENT Štěpán 1000 CZE TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 14 0,00
6 5 SOMMER Kryštof 1000 CZE Tj Jiskra Havlíčkův Brod 0 15 0,00

ŠACHOVÁ LIGA MLÁDEŽE – 7.turnaj

Rapid mládeže 10.1.24              
                   
Konečné pořadí              
                   
Poř. St.č. Jméno Rtg FED Klub Body BH. BH. S-B
1 2 GANTULGA Amur 1000 CZE Tj Jiskra Havlíčkův Brod 4 14½ 11,50
2 1 HLAVÁČ Tomáš 1083 CZE Tj Jiskra Havlíčkův Brod 4 11½ 7 7,50
3 5 KLEMENT Viktor 1000 CZE Tj Jiskra Havlíčkův Brod 3 15½ 8,50
4 8 ZDRAŽIL František 1000 CZE Tj Jiskra Havlíčkův Brod 3 12½ 8 4,50
5 3 JIRÁK Vojtěch 1000 CZE Tj Jiskra Havlíčkův Brod 10½ 6 3,25
6 6 KUČERA Tomáš 1000 CZE Tj Jiskra Havlíčkův Brod 2 11 1,50
7 4 KLEMENT Štěpán 1000 CZE TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1 12 0,50
8 7 SOMMER Kryštof 1000 CZE Tj Jiskra Havlíčkův Brod ½ 12½ 1,25