Junioři H18+H20, Juniorky D18+D20

Místo Hotel Fit Fun, Ryžoviště 427, 512 46 Harrachov

Účast: 78 chlapců do 20 let a 23 děvčat..

Zahájeno 11.listopadu – ukončeno – vyhodnocení v sobotu 18.11.202

Urputné boje v posledním sobotním 9.kole určily pořadí a postupující do finále MČR jun.

Podíváme-li se na startovní listinu podle ELO FIDE,  Matěj PAVLIŠ nasazen – 35 a Patrik KOCMAN -75, Hanička BÁRTOVÁ mezi juniorkami – 21.

Hanička se 4,5 body skončila na pěkném 13.místě, mezi juniorkami do 20 let, a výrazně si zlepšila ELO FIDE. Je velkou šachovou nadějí, letos jí bylo 13 roků.

Pochvalu zaslouží i Matěj s Patrikem, také oni jsou šachovými talenty, což potvrdily partie, které sehráli v polofinále se staršími, zkušenějšími soupeři, vybojovali vyšší ELO FIDE.

Velmi dramatické byly pro oba partie posledního kola, ve kterém Patrik zvítězil, Matěj v dramatické, ostré pozici remizoval, když soupeř se zachránil věčným šachem.