O JIHLAVSKÝ KOLÁČ 2017 – výsledky

Na první turnaj LVM v Jihlavě odjela z TJ Jiskra Havlíčkův Brod početná výprava 22. dětí. Celkové výsledky jsou na následujících odkazech:

http://chess-results.com/tnr311965.aspx?lan=5

http://chess-results.com/tnr311964.aspx?lan=5

Ve skupině mladších se do 10. místa vešli naši 3 hráči ! Vítek Fencl 3. místo, Tomáš Koumar 5. místo a Sebík Průša 9. místo.

Umístění podle kategorií:

D8   Valentýna Nováková 3. místo

D10 Adéla Celarová 5. místo

D14 Anička Satrapová 6. místo

H8   Kvido Wasserbauer 5. místo, Kristián Špinar 9., Filip Jarmar 11., Kryštof Molák 15.

H10 Vítek Fencl 2. místo, Tomáš Koumar 4., Sebík Průša 8., Janek Satrapa 20., Jan Vomela 24., Lukáš Zvolánek 26., Filip Nečas 29.

H12  Patrik Pfeffer 10. místo, Jakub Plachý 21., Patrik Zvolánek 22., Michal Žáček 23., Filip Růžička 26., Štěpán Havel 29., Patrik Kocman 33.

H14  Tomáš Němec 9. místo

dav

Jak je vidět z přehledu, tak ostřílení hráči se již zabydleli na předních příčkách. Ale neztratili se ani hráči a hráčky kteří začínají a mnozí nastoupili ke svému prvnímu turnaji ! Jen tak dál !!

Děkuji všem hráčům za příkladnou reprezentaci našeho klubu, rodičům za doprovod, pomoc při dopravě a těším se na další společné turnaje.

Fotodokumentace ve fotogalerii 

 

 

 

2 comments

  1. Turnaje LMV jsou současně Krajským přeborem Vysočiny v rapid šachu. Do KP jsou hodnoceni žáci/žákyně, registrovaní u KŠS Vysočina. (viz.propozice LMV 2017/18). Kdo z našich šachových nadějí se v tomto turnaji umístil pro KP na medailovém místě:
    Kategorie H8 – 2. místo : Kvido Wasserbauer
    D8 – 3. místo : Valentýnka Nováková
    Kategorie H10 -1. místo : Vítek Fencl
    3. místo : Tomáš Koumar

  2. Dlouho jsem přemýšlel zda následující příspěvek mám zakomponovat do hlavního článku. Neudělal jsem to, ale jsem přesvědčen, že je na místě se o tom zmínit a tak to činím nyní. O co vlastně jde ? Jde o přímo hrdinský čin jehož jsme byli svědky. Onou hrdinkou byla paní Němcová, která, ač nezúčastněná se chopila iniciativy a díky její rozhodnosti bylo možno pokračovat v turnaji v korektním prostředí. Jednu chvíli se již zdálo že se turnaj snad nedohraje, ale naše dámy po detektivním pátrání a odhalení páchatele rozhodly a paní Němcová konala. Že chodím kolem horké kaše a vy nevíte o co šlo ? Tak já vám to prozradím. Přece o nákup spoďárů !! Pořád nic ? Účastníci turnaje mi dobře rozumí a vy ostatní, a to mi věřte, jste o moc nepřišli. Právě naopak ! No a pokud nechcete příště o podobné pikantnosti přijít, tedy nashledanou na dalších turnajích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..