Šachová online herna

Informujeme o spuštění nové šachové online herny na adrese www.sachy.cz.
Autoři se snaží, aby herna měla jednoduché ovládání a bylo možné hrát přímo v prohlížeči. Díky českému prostředí je vhodná i pro děti a mládež.Z pokročilejších funkcí nabízí třeba hraní Fischerových šachů nebo hru proti počítači.
Všechny důležité funkce jsou dostupné i bez registrace. Ta je zdarma a přináší další výhody jako možnost hraní ratingových partií, ukládání odehraných her nebo rozšířené volby nastavení vzhledu.

5 comments

 1. A ještě dodatek k veřejné diskuzi:
  herna se dá také vložit přímo do našich stránek pomocí iframe (živá ukázka je na https://sachy.cz/referral).
  Chceme, aby byla herná vložená přímo do našich stránek?
  (bude okamžitě po ruce X bude to trvale zabírat místo na stránce, možná trošičku zdrží načítání stránek) (Není lepší, aby ten, kdo chce hrát, šel přímo na stránky herny?)

   1. Já bych teda byl spíš proti: když tu hernu neprovozujeme my, tak není příliš důvod, aby to tu bylo jinak než ve formě odkazu, který zájemce přesměruje přímo k nim…to jedno kliknutí navíc snad pro nikoho nebude takový problém.

    Pokud chceme tu hernu podpořit (jakože je česká atd.), tak odkaz ven nebo banner u nás stejně vyjde nastejno, ne?

    1. Je to sice pekne ale venkovni prezentace by urcite prospela ponevadz moc klubu neznam a chtel bych se ucit protoze sachy sou uzasna hra.Kdyz tak jen do PM prosím nafacebooku nejsem tak casto a moc online dristani taky nemusim.Piste prosim jen do zprav na FB.Dekuji bo to jedine kontroluji po tolika dnech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..