Školní přebor ZŠ Lučice 18. listopadu 2016

IMG_20161118_105721Základní kolo přeboru škol v šachu proběhlo za účasti 12 dětí prvního stupně. Hrálo se systémem každý s každým. První místa obsadili hráči z šachového kroužku, ale i ostatní jim pěkně zatápěli. Překvapením byla hra prvňáka Petra Včely, který se naučil hrát šachy údajně po třech lekcích od svého dědy a chce pokračovat v kroužku.

12. Katka Lundová

Vítězové obdrželi medaile, diplomy a pro všechny byly připraveny drobné ceny. Fotky z průběhu přeboru jsou na fotogalerii.

Poděkování za vydařený přebor patří zejména paní ředitelce i organizátorům z Šachového klubu TJ Jiskra Havlíčkův Brod.

Nejlepší žáci budou reprezentovat školu v Okresním kole které se koná 16. prosince v AZ Centru SVČ Havlíčkův Brod.