Výsledky Krajský přebor – kolo 8.

Domácí 8.kolo Hosté
Caissa Třebíč B 0 0  volno
Gordic Jihlava D Jiskra Havlíčkův Brod A 
Spartak Pelhřimov A  3 5 ŠK Světlá nad Sáz. A 
Spartak Velké Meziříčí A  6 2 Jiskra Humpolec A 
SŠK Cejle A  2 6 TJ Žďár nad Sázavou A 
TJ Náměšť nad Oslavou B 5 3 Gordic Jihlava C
     
Gordic Jihlava D   Jiskra Havlíčkův Brod A 
Rybáček Martin Z  1852 1 0 1993 Pavliš Matěj H Z 
Skořepa Tomáš Z  1938 ½ ½ 2164 Veselý Vítek Z 
Mouryc Tomáš Z  1916 1 0 1883 Ježek Zdeněk Z 
Mirzoyan Aram A. C Z  1410 1 0 1771 Linhart Jaroslav Z 
Polanský Jiří Z  1802 0 1 1675 Kocman Patrik H
Bajer Jiří Z  1852 ½ ½ 1691 Holata Miroslav Z 
Stejskal Jakub 1311 ½ ½ 1856 Provazník Ivo Z 
Brychta Adam 1216 0 1 1633 Dlasek Ján
   
P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 TJ Žďár nad Sázavou A   7 5 1 1 16 35.5 27
2 TJ Náměšť nad Oslavou B   6 5 0 1 15 34.5 30
3 Gordic Jihlava D   8 5 0 3 15 34.5 23
4 Caissa Třebíč B   7 5 0 2 15 31.5 19
5 Gordic Jihlava C   8 4 1 3 13 35.5 22
6 ŠK Světlá nad Sáz. A   7 4 1 2 13 31.0 23
7 Jiskra Humpolec A   8 3 0 5 9 29.0 20
8 Spartak Velké Meziříčí A   7 3 0 4 9 27.5 18
9 Jiskra Havlíčkův Brod A   7 2 0 5 6 20.5 12
10 Spartak Pelhřimov A   7 1 0 6 3 16.0 9
11 SŠK Cejle A   6 0 1 5 1 16.5 10
P Družstvo HS Z + = B Sk V

Podrobné výsledky naleznete : https://www.chess.cz/soutez/2993/

O pohár města Světlá nad Sázavou – 5. turnaj LVM

Šachový klub Světlá nad Sázavou
za podpory Města Světlá nad Sázavou, Kraje Vysočina a ČUS
uspořádal v sobotu 17.února – 5. turnaj Ligy Vysočiny mládeže.
“O pohár města Světlá nad Sázavou”

Dva oddělené turnaje: Mladší = kat. do 8 a 10 let. Starší = kat. do 12, 14 a 16 let.
Švýcarský systém na 8 kol, losování programem Swiss‐Manager.

Účast : v kategorii Mladší – 62 chlapců a dívek, STARŠÍ – 94 chlapců/dívek.

Náš ŠK Jiskra reprezentovali: v kategorii

Mladší : Štěpán Klement – vybojoval 4,0 body, stejný počet bodů František Zdražil.

Starší :   Viktor Klement – 3 body, Amur Gantulga – 3,5 bodu.

Podrobné výsledky naleznete na :

https://chess-results.com/tnr892871.aspx?lan=5&art=1&rd=8

https://chess-results.com/tnr892901.aspx?lan=5&art=1&rd=8

Vedoucím výpravy pan Ing.Tomáš Klement, kterému moc děkujeme.

 

KP a RSS družstev Vysočiny

Soutěže družstev KP a RS pokračovaly v neděli 4.února dalšími koly, oba naše týmy “A” a “B” odehrály utkání na domácích stolech v klubovně SH TJ Jiskra HB a vítězně.

V KP přivítalo naše “A” vedoucí tým KP Caissu Třebíč “B” a zvítězilo 4,5:3,5

Jiskra Havlíčkův Brod A    Caissa Třebíč B
Pavliš Matěj H Z  1993 1 0 1803 Svíženský Luboš Z 
Veselý Vítek Z  2164 ½ ½ 1990 Uher Vladimír V Z 
Ježek Zdeněk Z  1883 0 1 1877 Tesař Jan V Z 
Linhart Jaroslav Z  1771 1 0 1825 Mezlík Stanislav Z 
Hodač Pavel H Z  2076 1 0 1843 Novotný Leoš Z 
Kocman Patrik H 1675 ½ ½ 1568 Halbrštat Petr Z 
Holata Miroslav Z  1691 ½ ½ 1687 Štork Rostislav
Hrančík Martin 1472 0 1 1556 Michálek Miroslav
   

Výsledky 7.kola:

Domácí 7.kolo Hosté
Gordic Jihlava C 6 2 Spartak Velké Meziříčí A 
Jiskra Havlíčkův Brod A  Caissa Třebíč B
Jiskra Humpolec A  6 2 Spartak Pelhřimov A 
ŠK Světlá nad Sáz. A  6 2 SŠK Cejle A 
TJ Náměšť nad Oslavou B 0 0  
TJ Žďár nad Sázavou A  Gordic Jihlava D
     

Pořadí po 7.kole:

P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 Caissa Třebíč B   7 5 0 2 15 31.5 19
2 Gordic Jihlava C   7 4 1 2 13 32.5 20
3 TJ Žďár nad Sázavou A   6 4 1 1 13 29.5 22
4 Gordic Jihlava D   7 4 0 3 12 30.0 20
5 TJ Náměšť nad Oslavou B   5 4 0 1 12 29.5 26
6 ŠK Světlá nad Sáz. A   6 3 1 2 10 26.0 19
7 Jiskra Humpolec A   7 3 0 4 9 27.0 18
8 Spartak Velké Meziříčí A   6 2 0 4 6 21.5 12
9 Jiskra Havlíčkův Brod A   6 2 0 4 6 17.0 10
10 Spartak Pelhřimov A   6 1 0 5 3 13.0 7
11 SŠK Cejle A   5 0 1 4 1 14.5 9
P Družstvo HS Z + = B Sk V

Výsledky Regionální soutěž – Sever – kolo 7.

Domácí 7.kolo Hosté
Jiskra Havlíčkův Brod B 4 1 TJ Žďár nad Sázavou D
ŠK Světlá nad Sázavou C 0 0 volný los
Sokol Oudoleň 1 4 TJ Sokol Jámy
     
Jiskra Havlíčkův Brod B   TJ Žďár nad Sázavou D
Havel Jiří Z ZK 1450 1 0 1372 Šorf Filip Z 
Havelka Vladislav Z  1431 1 0 1320 Závorka Vojtěch Z 
Žáček Radim Z  0 1 0 0 Zástěra Josef Z 
Domkář Igor K Z  1287 1 0 1036 Špaček Jaroslav
Klement Tomáš Z  0 0 1 1077 Doležal Pavel
  4 1  

Pořadí družstev:

P Družstvo HS Z + = B Sk V
1 TJ Sokol Jámy   6 5 1 0 16 22.0 18
2 Sokol Oudoleň   6 3 0 3 9 17.5 14
3 Jiskra Havlíčkův Brod B   6 3 0 3 9 15.5 13
4 TJ Žďár nad Sázavou D   5 2 1 2 7 12.5 11
5 ŠK Světlá nad Sázavou C   5 0 0 5 0 2.5 1