Výsledky 6. turnaje LVM-KP Světlá n/Sáz.

Seriál turnajů Ligy Vysočiny, současně hraný i KP mládeže do 16 let, pokračoval v sobotu 17.2.2018 v pořadí šestým turnajem. Do Společenského domu města Světlá nad/Sáz. přijelo a presentovalo se 125 mladých šachistů, z toho i 22 šachových nadějí našeho ŠK Jiskra. Pořadatel zvolil jeden turnaj pro všechny účastníky, hrálo se devět kol, losování programem Swiss-Manager, hracím tempem 2×15 minut na partii.

Celkovým vítězem turnaje se stal Rudolf JUN ze ŠO TJ Chotěboř se ziskem 8,5 bodů, druhý skončil Tomáš Vokoun z TJ Žďár n/Sáz. – 8,0 bodů, třetí Ondřej Dejmal ŠK Světlá n/Sáz. – 7,0 bodů.

Jak si v turnaji vedli naši mladí šachisté v jednotlivých kategoriích, které je podstatné pro hodnocení do celkového pořadí LVM – KP je v příloze : http://chess-results.com/tnr332730.aspx?lan=5&art=1&rd=9

Po obdržení tabulek s výsledky jednotlivých kategorií a pořadí po šestém turnaji zde zveřejníme. Pro některé naše hráče to byl první velký turnaj, přesto si vedli dobře, získali potřebné zkušenosti, nové přátele.

Medaile z našich chlapců a děvčat v celkovém pořadí:

Zlatou medaili za 1. místo: v kategorii D10 – Adélka Vrzáková

Stříbrnou medaili za 2. místo v kategorii H10 – Vítek Fencl a v kategorii D12 – Terezka Vodičková

Atmosféru turnaje a naše mladé šachisty na turnaji, budete mít možnost shlédnout na fotografiích ve fotogalerii po dodání a vložení. Poděkování patří vedoucím šach.kroužků a rodičům dětí, kteří zabezpečili přesun dětí na turnaj.